Jazyková agentúra VEVE

Pomôžeme vám jazykovo i kariérne rásť.

Školíme všetky úrovne jazyka A1-C2 (Native, Kids, Creative, Maturita, Doučovanie). Jazykové kurzy: Angličtina, Arabčina, Nemčina, Španielčina, Francúzština, Ruština, Holandčina, Gréčtina, Portugalčina a iné. Jazykové kurzy otvárame nie len pre deti, dospelých, ale i firmy. Min. 80% našich klientov máme vďaka pozitívnej spätnej väzbe. Jazyková škola – agentúra sídli v Bratislave. Promptne však zabezpečuje výučbu jazykov po celom Slovenku, na základe potrieb klienta.

Jazykové kurzy angličtiny, nemčiny, ruštiny, španielčiny, slovenčiny pre cudzincov, taliančiny a francúzštiny, ktoré vás rozhovoria (A1-C1)

Pridajte sa k našim spokojným klientom, ktorým pomáhame jazykovo rásť. Native, creative, kids.Uspokojíme celú rodinu od najmenších po najstarších. Detské kurzy angličtiny, nemčiny, ruštiny, španielčiny a iné poskytnú vašim deťom prípravu do školy, ale i mimo nej. Na výber máte skupinové a individuálne kurzy. Malé skupinky do 5 študentov zaručujú zachovanie efektivity v našich kurzoch. Deti sú starostlivo rozdelené do skupín podľa adekvátneho veku, aby nevznikol problém s nevhodným zameraním a obsahom kurzu pre jednotlivé vekové kategórie.

KURZ ANGLIČTINY, NEMČINY, RUŠTINY, ŠPANIELČINY, TALIANČINY a iné
Individuálne a skupinové kurzy angličtiny, holandčiny, nemčiny, ruštiny, španielčiny, taliančiny a iné pre dospelých zaručujú hodiny zamerané najmä na praktické využitie jazyka v autentických situáciách už od prvej hodiny. Skupinky sú tvorené maximálne piatimi študentami, aby sa zachovala efektivita a priestor na prejav pre každého jednotlivca.