1. Domovská stránka
  2. Individuálne kurzy
  3. ŠJ / Zahraničný lektor / 10h online

ŠJ / Zahraničný lektor / 10h online

360.00

Individuálne kurzy sú veľmi flexibilné čo sa rozvrhu, tempa i prístupu týka. Svoje predplatené hodiny je možné meniť až do 24 hodín pred začiatkom kurzu. Lektor je pripravený nastaviť výučbu presne podľa Vašich požiadaviek. Nezáväznú konzultáciu je možné absolvovať telefonicky alebo osobne. Je potrebné si prejsť všetky detaily ohľadom Vašej aktuálnej situácie a stanoviť si spoločné ciele. Taktiež ovplyvňuje správny výber lektora pre Vaše konkrétne požiadavky.

Špecifikácia kurzu

Jazykšpanielsky
Veková kategóriadeti od 10 do 12 rokov, deti od 3 do 6 rokov, deti od 7 do 9 rokov, TEENS od 13 do 15 rokov, TEENS od 16 do 18 rokov
Lektorzahraničný
Termíny:od 7:00 do 21:00, počas celého roka
Intenzitaflexibilná
Spôsob výučbyindividuálny, online
Počet hodín10
Kapacita1
Miestoonline
Úrovne kurzuA1, A2, B1, B2, C1

Zarezervujte si váš jazykový kurz u nás

Pre objednanie jazykového kurzu je potrebné zvoliť dátum a úroveň jazyka. V prípade, že si želáte individuálny dátum, prosím kliknite na tlačidlo „Mám záujem o individuálny kurz“, kde môžete si zarezervovať nezáväzný čas. V priebehu 24 hodín vám odpovieme na vašu rezerváciu. Vďaka za váš záujem o naše kurzy.

Zdielať kurz:

Podobné kurzy

Čo o nás napísali naši klienti?

Naše recenzie sú skutočné od reálnych študentov a klientov našej školy. Vitajte u nás a vyberte si presne to, čo potrebujete. Radi Vás prevedieme naším priestorom a ponukou.