1. Domovská stránka
  2. Skupinové kurzy
  3. ŠJ / Deti 7-9r / Lokálny lektor

ŠJ / Deti 7-9r / Lokálny lektor

252.00

Skupinový kurz je určený žiakom prvého stupňa ZŠ, ktorí s jazykom začínajú. Nutnosť je schopnosť písať a čítať. Lektor prispôsobuje výučbu danej vekovej kategórii. Tento konkrétny kurz je pokračovaním kurzu v minulom školskom roku. Je to miniskupina 2-5 študentov, aby sa zachovala maximálna efektivita kurzu a každý jeden študent mal dostatočný priestor vyjadriť sa. Tento kurz podlieha stanovenému rozvrhu a nie je možné hodiny rušiť individuálne.

Pre individuálnu formu štúdia nás kontaktujte alebo sa presmerujte na individuálne kurzy stlačením tlačidla ,,mám záujem o individuálny kurz”.

Špecifikácia kurzu

Jazykšpanielsky
Veková kategóriadeti od 7 do 9 rokov
Lektorlokálny
Trvanie5 mesiacov (september-január)
Termíny:štvrtok 16:00-16:55
Intenzita1×55 min týždenne
Spôsob výučbyprezenčný, skupinový
Počet hodín18
Kapacitaskupinový kurz 2-5 študentov
MiestoJazyková škola VEVE – Ružová dolina 25
Úrovne kurzuA1 – level 2

Zarezervujte si váš jazykový kurz u nás

Pre objednanie jazykového kurzu je potrebné zvoliť dátum a úroveň jazyka. V prípade, že si želáte individuálny dátum, prosím kliknite na tlačidlo „Mám záujem o individuálny kurz“, kde môžete si zarezervovať nezáväzný čas. V priebehu 24 hodín vám odpovieme na vašu rezerváciu. Vďaka za váš záujem o naše kurzy.

Zdielať kurz:

Podobné kurzy

Čo o nás napísali naši klienti?

Naše recenzie sú skutočné od reálnych študentov a klientov našej školy. Vitajte u nás a vyberte si presne to, čo potrebujete. Radi Vás prevedieme naším priestorom a ponukou.