1. Domovská stránka
  2. Skupinové kurzy
  3. RJ / A2 mierne pokr / Lokálny lektor

RJ / A2 mierne pokr / Lokálny lektor

252.00

Skupinový kurz A2 mierne pokročilý je určený študentom, ktorí jazyk používajú na veľmi jednoduchej úrovni. Taktiež tým, ktorí jazyk dlhšie nepoužívajú, ale skúsenosť v minulosti na tejto úrovni mali. Majú záujem získať schopnosť komunikovať a vyjadrovať sa na jednoduchšie témy. Gramaticky upraviť svoje vyjadrovanie na zrozumiteľnú úroveň. Je to miniskupina 2-5 študentov, aby sa zachovala maximálna efektivita kurzu a každý jeden študent mal dostatočný priestor vyjadriť sa. Tento kurz podlieha stanovenému rozvrhu a nie je možné hodiny rušiť individuálne.  Konkrétny syllabus je na vyžiadanie na recepcii.

Pre individuálnu formu štúdia nás kontaktujte alebo sa presmerujte na individuálne kurzy stlačením tlačidla ,,mám záujem o individuálny kurz”.

Špecifikácia kurzu

Jazykruský
Veková kategóriadospelí
Lektorlokálny
Trvanie5 mesiacov (september-január)
Termíny:pripravujeme
Intenzita1×55 min týždenne
Spôsob výučbyprezenčný, skupinový
Počet hodín18
Kapacitaskupinový kurz 2-5 študentov
MiestoJazyková škola VEVE – Ružová dolina 25
Úrovne kurzuA2

Zarezervujte si váš jazykový kurz u nás

Pre objednanie jazykového kurzu je potrebné zvoliť dátum a úroveň jazyka. V prípade, že si želáte individuálny dátum, prosím kliknite na tlačidlo „Mám záujem o individuálny kurz“, kde môžete si zarezervovať nezáväzný čas. V priebehu 24 hodín vám odpovieme na vašu rezerváciu. Vďaka za váš záujem o naše kurzy.

Zdielať kurz:

Podobné kurzy

Čo o nás napísali naši klienti?

Naše recenzie sú skutočné od reálnych študentov a klientov našej školy. Vitajte u nás a vyberte si presne to, čo potrebujete. Radi Vás prevedieme naším priestorom a ponukou.