1. Domovská stránka
  2. Nemčina
  3. NJ1 / Deti 3-6r / Lokálny lektor

NJ1 / Deti 3-6r / Lokálny lektor

252.00

Pre tých najmenších prinášame kurzy, ktoré sú prispôsobené ich vnímaniu a záujmom. Obdobie od 3 rokov je veľmi dôležité a podnetné, je charakteristické rýchlym vývojom reči. Deti v predškolskom veku nasávajú každú informáciu a so správnym prístupom v našej jazykovej škole VEVE docielime prirodzené osvojenie si cudzieho jazyka. Je to miniskupina 2-5 študentov, aby sa zachovala maximálna efektivita kurzu a každý jeden študent mal dostatočný priestor vyjadriť sa. Tento kurz podlieha stanovenému rozvrhu a nie je možné hodiny rušiť individuálne.  Konkrétny syllabus je na vyžiadanie na recepcii.

Pre individuálnu formu štúdia nás kontaktujte alebo sa presmerujte na individuálne kurzy stlačením tlačidla ,,mám záujem o individuálny kurz”.

Špecifikácia kurzu

Jazyknemecký
Veková kategóriadeti od 3 do 6 rokov
Lektorlokálny
Trvanie5 mesiacov (september-január)
Termíny:utorok 16:00-16:55
Intenzita1×55 min týždenne
Spôsob výučbyprezenčný, skupinový
Počet hodín18
Kapacitaskupinový kurz 2-5 študentov
MiestoJazyková škola VEVE – Ružová dolina 25
Úrovne kurzuA1 – level 1

Zarezervujte si váš jazykový kurz u nás

Pre objednanie jazykového kurzu je potrebné zvoliť dátum a úroveň jazyka. V prípade, že si želáte individuálny dátum, prosím kliknite na tlačidlo „Mám záujem o individuálny kurz“, kde môžete si zarezervovať nezáväzný čas. V priebehu 24 hodín vám odpovieme na vašu rezerváciu. Vďaka za váš záujem o naše kurzy.

Zdielať kurz:

Podobné kurzy

Čo o nás napísali naši klienti?

Naše recenzie sú skutočné od reálnych študentov a klientov našej školy. Vitajte u nás a vyberte si presne to, čo potrebujete. Radi Vás prevedieme naším priestorom a ponukou.