1. Domovská stránka
  2. Individuálne kurzy
  3. AJ / Zahraničný lektor / 10h online

AJ / Zahraničný lektor / 10h online

360.00

Individuálne kurzy sú veľmi flexibilné čo sa rozvrhu, tempa i prístupu týka. Svoje predplatené hodiny je možné meniť až do 24 hodín pred začiatkom kurzu. Online imituje reálnu hodinu naživo, pracuje sa s digitálnym materiálom, lektor zdieľa svoju obrazovku. Digitálne podklady z hodiny máte k dispozícii kedykoľvek. Lektor je pripravený nastaviť výučbu presne podľa Vašich požiadaviek. Nezáväznú konzultáciu je možné absolvovať telefonicky alebo osobne. Je potrebné si prejsť všetky detaily ohľadom Vašej aktuálnej situácie a stanoviť si spoločné ciele. Taktiež ovplyvňuje správny výber lektora pre Vaše konkrétne požiadavky.

Špecifikácia kurzu

Jazykanglický
Veková kategóriadeti od 10 do 12 rokov, deti od 3 do 6 rokov, deti od 7 do 9 rokov, TEENS od 13 do 15 rokov, TEENS od 16 do 18 rokov
Lektorzahraničný
Termíny:od 7:00 do 21:00, počas celého roka
Intenzitaflexibilná
Spôsob výučbyindividuálny, online
Počet hodín10
Kapacita1
Miestoonline
Úrovne kurzuA1, A2, B1, B2, C1

Zarezervujte si váš jazykový kurz u nás

Pre objednanie jazykového kurzu je potrebné zvoliť dátum a úroveň jazyka. V prípade, že si želáte individuálny dátum, prosím kliknite na tlačidlo „Mám záujem o individuálny kurz“, kde môžete si zarezervovať nezáväzný čas. V priebehu 24 hodín vám odpovieme na vašu rezerváciu. Vďaka za váš záujem o naše kurzy.

Zdielať kurz:

Podobné kurzy

Čo o nás napísali naši klienti?

Naše recenzie sú skutočné od reálnych študentov a klientov našej školy. Vitajte u nás a vyberte si presne to, čo potrebujete. Radi Vás prevedieme naším priestorom a ponukou.