1. Domovská stránka
  2. Skupinové kurzy
  3. AJ / Deti 3-6r / Lokálny lektor

AJ / Deti 3-6r / Lokálny lektor

196.00

Pre tých najmenších prinášame kurzy, ktoré sú prispôsobené ich vnímaniu a záujmom. Obdobie od 3 rokov je veľmi dôležité a podnetné, je charakteristické rýchlym vývojom reči. Deti v predškolskom veku nasávajú každú informáciu a so správnym prístupom v našej jazykovej škole VEVE docielime prirodzené osvojenie si cudzieho jazyka. Tento konkrétny kurz je pokračovaním kurzu z minulého školského roka, prípadne pre deti, ktoré už kurz AJ absolvovali v minulosti.

Pre individuálnu formu štúdia nás kontaktujte alebo sa presmerujte na individuálne kurzy stlačením tlačidla ,,mám záujem o individuálny kurz”.

Špecifikácia kurzu

Jazykanglický
Veková kategóriadeti od 3 do 6 rokov
Lektorlokálny
Trvanieoktóber-január
Termíny:štvrtok 17:30 – 18:25
Intenzita1×55 min týždenne
Spôsob výučbyprezenčný, skupinový
Počet hodín14
Kapacitaskupinový kurz 2-5 študentov
MiestoJazyková škola VEVE – Ružová dolina 25
Úrovne kurzuA1 – level 2

Zarezervujte si váš jazykový kurz u nás

Pre objednanie jazykového kurzu je potrebné zvoliť dátum a úroveň jazyka. V prípade, že si želáte individuálny dátum, prosím kliknite na tlačidlo „Mám záujem o individuálny kurz“, kde môžete si zarezervovať nezáväzný čas. V priebehu 24 hodín vám odpovieme na vašu rezerváciu. Vďaka za váš záujem o naše kurzy.

Zdielať kurz:

Podobné kurzy

Čo o nás napísali naši klienti?

Naše recenzie sú skutočné od reálnych študentov a klientov našej školy. Vitajte u nás a vyberte si presne to, čo potrebujete. Radi Vás prevedieme naším priestorom a ponukou.