1. Domovská stránka
  2. Angličtina
  3. AJ / B2 vyššie pokročilý / Lokálny lektor

AJ / B2 vyššie pokročilý / Lokálny lektor

324.00

Skupinový kurz B2 vyššie pokročilý je určený študentom, ktorí jazyk pravidelne používajú . Majú záujem vycibriť svoje komunikačné schopnosti, nahradiť jednoduchšie vyjadrovanie za sofistikované, s nadobudnutím výrazov bežných v anglicky hovoriacich krajinách. Gramaticky upraviť svoje vyjadrovanie na najvyššiu úroveň. Je to miniskupina 2-5 študentov, aby sa zachovala maximálna efektivita kurzu a každý jeden študent mal dostatočný priestor vyjadriť sa. Tento kurz podlieha stanovenému rozvrhu a nie je možné hodiny rušiť individuálne.  Konkrétny syllabus je na vyžiadanie na recepcii. Štandardne pokrýva bohatú slovnú zásobu, komunikáciu na obtiažne témy spoločenského diania.

Pre individuálnu formu štúdia nás kontaktujte alebo sa presmerujte na individuálne kurzy stlačením tlačidla ,,mám záujem o individuálny kurz”.

Špecifikácia kurzu

Jazykanglický
Veková kategóriadospelí
Lektorlokálny
Trvanie5 mesiacov (september-január)
Termíny:pondelok 19:00-19:55
Intenzita1×55 min týždenne
Spôsob výučbyprezenčný, skupinový
Počet hodín18
Kapacitaskupinový kurz 2-5 študentov
MiestoJazyková škola VEVE – Ružová dolina 25
Úrovne kurzuB2

Zarezervujte si váš jazykový kurz u nás

Pre objednanie jazykového kurzu je potrebné zvoliť dátum a úroveň jazyka. V prípade, že si želáte individuálny dátum, prosím kliknite na tlačidlo „Mám záujem o individuálny kurz“, kde môžete si zarezervovať nezáväzný čas. V priebehu 24 hodín vám odpovieme na vašu rezerváciu. Vďaka za váš záujem o naše kurzy.

Zdielať kurz:

Podobné kurzy

Čo o nás napísali naši klienti?

Naše recenzie sú skutočné od reálnych študentov a klientov našej školy. Vitajte u nás a vyberte si presne to, čo potrebujete. Radi Vás prevedieme naším priestorom a ponukou.