Ovládajte svet jazykov

Jazykové kurzy v Bratislave

Získajte nové pracovné príležitosti, spoznávajte nových ľudí a cestujte po svete bez obáv z jazykových bariér. Naše kurzy sú navrhnuté tak, aby Vám pomohli zlepšiť Vaše jazykové zručnosti a dosiahnuť Vaše ciele. Od začiatočníkov po pokročilých, od deti po dospelých, naše kurzy sú pre každého. Zlepšite svoju komunikáciu a nadobudnite sebadôveru v jazykovom prostredí. Pridajte sa k nám a začnite vašu jazykovú cestu už dnes.

Nájdite kurz vhodný pre vás

Zobrazit filter
Reset
Reset
Reset

Nájdite kurz vhodný pre vás

Nové kurzy otvorené

Jazyková škola VEVE ponúka jazykové kurzy v Bratislave pre dospelých a deti s možnosťou individuálnej alebo skupinovej hodiny. Kvalitné jazykové kurzy s profesionálnymi lektormi prebiehajú v Rozadole, Ružinov. Okrem iného ponúka kurzy v každom jazyku pre firemnú klientelu, taktiež kurzy odbornej komunikácie či diskusné kluby.

Prečo si vybrať

jazykovú agentúru?

Veríme, že naša jazyková škola Vám poskytuje všetko, čo potrebujete na dosiahnutie Vašich jazykových cieľov. Ak máte záujem, vítame Vás v našej jazykovej škole a spolu dosiahneme úspechy v učení sa jazykov.

Skúsení a kvalifikovaní učitelia – domáci i zahraniční

Skutočne flexibilné rozvrhy

Individuálny prístup

Široká ponuka jazykov

Odborné konverzácie a diskusné kluby

Miniskupiny pre 2 – 5 študentov

Príjemná atmosféra

Efektívna výučba založená na aktívnej komunikácii od prvej hodiny

Od 3 rokov, cez študentov až po dospelých

Čo o nás napísali naši klienti?

Naše recenzie sú skutočné od reálnych študentov a klientov našej školy. Vitajte u nás a vyberte si presne to, čo potrebujete. Radi Vás prevedieme naším priestorom a ponukou.